Реконструкція світильників

Модернізація лампи включає безліч операцій по заміні внутрішніх, застарілих комплектуючих на установку сучасного устаткування (джерела світла, блоки живлення, що відбивають матеріали, LED драйвера, додаткова оптика ит.д.). Частенько, послуги з модернізації включають і реставрацію корпусу - зняття старої фарби (пескоструем), рихтування і фарбування (у будь-який колір по каталогу RAL).

Така модернізація устаткування, дозволить заощадити витрати на заміну ламп майже в два рази, і підвищити енергоефективність вашого підприємства без значного вкладення грошових коштів. Компанія BOZON вже декілька років займається реконструкцією різних типів світильників в Україні: медичні, офісні, для освітлення торгових залів і великих логічних складів (прожектори).

Підвищення ефективності без перевищення потужності

Сучасна реконструкція світлового устаткування припускає повну заміну люмінесцентних, галогенних ламп або ламп розжарювання на сучасне світлодіодне освітлення з використанням існуючого корпусу. За технічним завданням замовника, здійснюється підбір потрібних комплектуючих, які відповідатимуть усім нормам освітленості і необхідним, для конкретного об'єкту параметрам потужності. Враховуються індивідуальні вимоги до освітлення будівель або об'єкту, а також при необхідності проводиться реалізація яких-небудь нестандартних рішень.

В процесі реконструкції, фахівці команди БОЗОН, витягають всю внутрішню частину старого світильника, підбирають плати і кількість світлодіодів під вимоги вашого об'єкта, при цьому враховується площа, висота стель і необхідна концентрацію світла. Потужності компанії BOZON, дозволяють безпосередньо на власному виробництві відновити старий корпус світильника пофарбувавши його в потрібний колір.

Основні етапи по модернізації обладнання

Повна або часткова заміна люмінесцентних ламп на ЛЕД:
  1. Аналіз об'єкта і проектування майбутнього освітлення (уточнення розмірів, характеристик поверхонь, опис приладів, які вже є, визначення його стану і подальшої придатності).
  2. Підготовка технічного завдання, згідно з нормами і вимогами.
  3. Підбір нових джерел світла, по необхідним характеристикам.
  4. Відпрацювання конструкції корпусу або відновлення наявного (шліфування, рихтування фарбування).
  5. Техніко-економічні розрахунки та пропозиція щодо підвищення ефективності без перевищення потужності.

Замена ламп, на діючому підприємстві, відбувається поетапно. Для прикладу, офісне приміщення на 300 квадратних метрів, в перебігу декількох днів повністю переходить на світлодіодне освітлення, яке в подальшому, економить споживання електроенергії в два-три рази.

Вартість послуг реставрації світлового обладнання оцінюється в комплексі за весь проект, складається кошторис на закупівлю необхідних комплектуючих, а також включає в себе витрати на демонтаж і монтаж. Після отримання загальних витрат, ви можете планувати бюджет, а також дізнатися вартість модернізації за один світильник.

Виробник БОЗОН, що надає гарантію та сервісне обслуговування на встановлені світильники протягом п'яти років. Виробничі потужності компанії та відділ технічного обслуговування, знаходиться на території України, в місті Одесса.


На фото представлена ​​реконструкція офісного і медичного світильника.