Електромонтажні роботиЗростання популярності використання світлодіодного освітлення не лише в домашніх умовах, спровокувало попит на професійні монтажні послуги. Світлодіодне освітлення широко використовують в промисловості і ритейлі. Якісне, безпечне світло стає візитною карткою будь-якого бізнесу в Україні.

Організація систем електропостачання - дуже важливий момент в проектуванні, який повинен забезпечувати надійну, безпечну і безперебійну роботу світлових приладів. Пам'ятайте, грамотно організоване прокладення інженерних комунікацій, унеможливить появу будь-яких аварійних ситуацій, поява яких, дуже небезпечна на будь-якому виробництві.

Особливості підключення внутрішнього і зовнішнього ЛЕД освітлення

Електромонтаж світлового устаткування, може спричинити установку УЗО, підключення автоматів і трансформаторів. Для виконання таких робіт, як усередині, так і зовні приміщення, необхідно мати певні професійні навички і дозволи на електромонтажні роботи. Тому, для якісної установки, і в цілях особистої безпеки, ми рекомендуємо скористатися послугами профільних компаній, у яких є кваліфікація і наявність ліцензії на надання електромонтажних послуг. Тільки професійна установка світлодіодного обладнання, дозволяє гарантувати їх безперебійну роботу.

Дотримання усіх технічних норм при монтажних роботах - забезпечить надійну і довгу роботу LED обладнання!

Підключення світлодіодного устаткування, компанія БОЗОН, здійснює за допомогою співпраці з різними підрядними організаціями України, кваліфікація яких підтверджена ліцензією на електромонтажні роботи.

Електромонтаж світильників здійснюється під постійним контролем наших фахівців і відповідає усім вимогам ДБНУ (Державні Будівельні Норми України) і ПОЕ (Правила Облаштування Електроустановок). Завдяки командній роботі, компанія BOZON, гарантує свої зобов'язання перед замовником по успішної здачі проекту у встановлений термін, згідно підписаного договору.

У послуги монтажу LED світильників, можуть входити такі роботи:

  • демонтаж старого обладнання;
  • складання щитів;
  • прокладення кабельних трас;
  • установка необхідних розеток, вимикачів, светорегуляторов і т.і.;
  • установка системи автоматизованого управління світлом;
  • установка світлового устаткування налаштування і адаптація системи освітлення.

Якщо у вас діюче виробництво, заздалегідь обмовляється графік підключення або заміни устаткування, щоб не заважати виконанню основної діяльності компанії. Підсумкова вартість послуг електромонтажу і терміни виконання робіт, можуть бути озвучені тільки після ознайомлення проектної документації.

Ціни на проектування і підключення ЛЕД освітлення

Вартість послуг підключення світильників залежить від об'єму і складності проекту, а також кількості планованих до установки устаткування. Ціна може бути погоджена в два етапи - передпроектне рішення і погоджений проект.

Для підключення світильників, виробник BOZON, використовує тільки якісні комплектуючі відомих європейських брендів, завдяки чому, на усю свою продукцію надається гарантія терміном в п'ять років.

Якщо у вас залишилися питання, ви можете задати їх по телефону вказаних в контактах, або залишити заявку на автопередзвін. Наші фахівці зв'яжуться з вами в слушний для вас час для надання додаткової консультації з цього питання.