Температура кольору

Розмістив admin2 03.05.2017 0 Comment(s) Корисна інформація,

Температура кольору, мабуть одна з найголовніших характеристик будь-якого джерела світла. Визначається в градусах Кельвіна (К), і є фізичною величиною, яка показує спектр випромінювання світла. Отже, для будь-якого джерела світла характерна своя температура.

При виборі LED світильника, температура кольору, стає одним з головних критеріїв. Чому це важливо?

Людина, визначає будь-яке світло грунтуючись на температурне сприйняття. Наприклад, світло оранжевого або червоного відтінку визначають, як теплий колір, блакитний або синій - холодний, білий - нейтральний, або природнiй. Повторимо, що кількість кельвінів не визначає потужність лампи, а всього лише визначає температурне сприйняття для людського ока.

 

При виборі LED лампи, визначальним буде місце і об'єкт освітлення. Наприклад, для підсвічування великих логістичних складів, краще вибрати лампу з холодним відтінком. Для освітлення офісних приміщень, де необхідно максимально сконцентрувати персонал на завданнях і збільшити продуктивність, лампу з нейтральним кольором. Для створення комфортних умов - лампу з теплим кольором.

У наступній статті, ми обов'язково розглянемо теорію впливу кольору на психоемоційний стан людини, яку з успіхом використовують маркетологи в ритейлі.

Ми сподіваємося, що викладена інформація допоможе вам правильно вибрати світлодіодну лампу, але якщо у вас залишилися питання ви можете звернутися до наших фахівців.