Криві сили світла світлодіодних світильників (КСС)

Розмістив admin 03.05.2017 0 Comment(s) Корисна інформація,

Під КСС розуміють графік залежності сили світла світлового потоку від меридіональних і екваторіальних кутів, одержуваний перетином його фотометричного тіла площиною або поверхнею. КСС формується шляхом додавання вторинної оптики.

Усi LED світильники, представлені в каталозі продукції BOZON, розроблені для типового застосування в якості зразка. Тому, для кожного виду світильника в будь-який серії, може бути застосовано кілька стандартних типів діаграм кутового розподілу сили світла (КСС). Це означає, що для кожної LED лампи можливо вибрати необхідний кут світіння, який потрібно клієнту в конретному випадку.

Існує сім типів КСС, які формують необхідний кут і ширину освітлення:

  • Для виробничих приміщень рекомендується застосовувати світильники прямого світла з КСС типу К, Г, Д.
  • Для загального освітлення офісів застосовують світильники прямого і розсіяного світла з КСС типу Г і Д.
  • Для підсвічування особливих, виділених зон, внутрішніх архітектурних рішень і деталей інтер'єру підходять світлові прилади з КСС типу К.
  • Для формування відбитого або приглушеного світла (наприклад, в холі будівлі) застосовують світильники переважно відбитого світла з КСС типу С.
  • Для автострад, вулиць, автотранспортних тунелів, надземних і підземних пішохідних переходів і витягнутих коридорів громадських будівель застосовують світильники з КСС типу Л і Ш.
  • Для освітлення підсобних приміщень, під'їздів, побутівок застосовують світильники з КСС типу М.