Для чого потрібний драйвер?

Розмістив admin2 04.05.2017 0 Comment(s) Корисна інформація,

Для забезпечення належного функціонування світлодіодних світильників, застосовуються драйвери, які здатні перетворювати 220 Вольт змінної напруги в низьку напругу постійного струму. Драйвер для світлодіода розрахован на низьку напругу 10,12, 24 Вольт з постійним струмом в 350, 700 і 1 мо А. Саме драйвер забезпечує довговічну роботу і високим ККД світлодіода.

Драйвер може автоматично вибирати необхідну напругу в залежності від кількості підключених світлодіодів. Діапазон можливих напружень визначається потужністю світлодіодного драйвера.

Завдяки своїй компактності, драйвер добре поєднується з будь-яким корпусом LED світильника. Матеріал і герметичність корпусу драйверу залежить від його потужності і IP (ступінь захисту). Він може бути виконаний, як із пластику або металу, так і в герметичному або негерметичному корпусі.

За допомогою цифрового управління драйвера, можна встановлювати яскравість світлодіода, міняти його колір. Завдяки тому, що драйвер працює методом широтно-імпульсної моуляції, відсутнє мерехтіння, тому не втрачається ефективність світлодіода, і він продовжує працювати при повній яскравості навіть при низьких токах. Саме тому термін служби і на надійності роботи світлодіодної лампи набагато вище.