Світлодіодні медіафасади та LED модулі

Розмістив admin2 15.11.2017 0 Comment(s)

Раніше великі екрани використовували в першу чергу для залучення уваги глядачів до реклами. Згадаймо Таймс-сквер - символ і велич Нью-Йорка, де вдень і вночі все будівлі рясніють гаслами різних брендів із закликом що-небудь купити. В наші дні такий спосіб заявити про себе став уже звичним, а великі світяться екрани є в кожному мегаполісі країн, навіть України.

Жага ринку отримати новий інструмент реклами дала можливість інженерам задуматися над більш досконалим продуктом - медіафасади. Сьогодні такий інструмент використовують не тільки для комерційних цілей, а й для прикраси будівель.

Таке підсвічування вигідно підкреслює статус і значущість бренду, а також місце і місто, де розташована будівля. Візуальний контакт повинен викликати почуття захоплення і наснаги, тому до питання створення LED-фасаду потрібно підходити не тільки з технічної сторони, але і творчої.

Більше, ніж екран

Розроблена технологія освітлення дозволяє стати невидимим для тих, хто знаходиться всередині будівлі, і стати об'єктом для захоплення для тих, хто дивиться зовні. Монтаж модулів проводиться за допомогою каркасного і безкаркасного типу кріплення, що дає можливість не прив'язуватися до форми і розміру будівлі. Передача кольору дуже висока, що дозволяє наблизиться до реалістичності картинки. Світлодіоди надійно захищені усередині конструкції, тому повністю виключається можливість механічного пошкодження модуля.

Переваги світлодіодного підсвічування:

 • якісна передача кольору;
 • широка колірна гамма і спрямованість променів світла;
 • вібраційна стійкість;
 • ЛЕД підсвічування будівлі
 • вандалоустойчивость;
 • широкий діапазон температур - від −40 до +70 °C;<
 • високий ККД;
 • тривалий термін служби (50 тисяч годин);
 • низьке споживання електроенергії;
 • відсутність високої напруги;
 • високий рівень пожежної;
 • безпеку і екологічність (відсутність ртуті).

Приклади використання медіафасади в світі

Торговий центр Star Place

Торговий центр Star Place в Коасіунге, Південний Тайвань

Великий дванадцятиповерховий торговий комплекс у формі підкови, своєю підсвічуванням немов закликає до шопінгу до пізньої ночі. Малюнки, які відіграють на будівлі, повторюють дизайн інтер'єрів магазинів всередині. Додаткові лінзи, встановлені на діоди, дозволили знизити споживання електроенергії до 10 ват на кв.метр.

Аеропорт в Батумі

Аеропорт в Батумі, Грузія

Оновлення вигляду старої навігаційної вежі аеропорту сталася за допомогою сучасного LED освітлення. Вежі понад 50 років. Дизайнерам була поставлена задача оновити її і гармонійно вписати в сучасне місто Батумі. На всю будівлю немов сіткою лягла система освітлення, що складається з 500 точок. По приїзду гостей встановлена світлодіодна панель цитує вірші на двох мовах.

Арт об'єкт ОВО в Ліоні

Арт об'єкт ОВО в Ліоні, Франція

Скульптура у вигляді великого яйця встановлена на головній площі в Ліоні. Головний посил цього арт об'єкта - поширювати позитивну енергію. Форма об'єкта виконана з безлічі пересічних ліній, в які встановлені потужні світлодіоди, за формою схожі на діамант. Різнокольорові світлодіодні вогні запрограмовані відтворювати аудіо та відео анімацію.

Центральна Вежа в Мюнхені

Центральна Вежа в Мюнхені, Німеччина

Після установки ЛЕД, стала головним символом міста. По всьому периметру будівлі встановлені десятки світяться точок, які змінюють колір кожні 10 хвилин.

Міжнародний портової термінал в Шанхаї

Міжнародний портової термінал в Шанхаї, Китай

550 000 квадратних метрів, саме таку площу займає один з найбільших портових терміналів. Майже кілометрову зону, вздовж берегової лінії річки Хуангпру, тепер висвітлюють вони медіафасади порту.

Вогненні будівлі в Баку

Вогненні будівлі в Баку, Азербайджан.

Три хмарочоса підносяться на пагорбах Каспійського моря. Вежі добре проглядаються з бухти Баку і старого міста. Основною ідеєю створення ЛЕД підсвічування будівлі став символ вогню - внутрішній дух країни. Графічна картинка легко програмується за допомогою контролера.

Сучасні технології LED освітлення зробили крок далеко вперед. У ногу з часом, за передовими технологіями, йде і компанія БОЗОН. Інноваційні рішення команди інженерів BOZON дозволяють виконати будь-який ексклюзивний проект в області світлодіодного освітлення, в тому числі медіафасади. Якщо ви хочете дізнатися ціну від виробника, замовте зворотний дзвінок на сайті - наші фахівці зв'яжуться з вами для уточнення деталей по проекту. Виробничі потужності і шоу-рум компанії знаходяться в Одесі. Ви завжди можете відвідати наш стенд і познайомиться з продукцією компанії.