Тренди розвитку ринку LED-драйверів

Розмістив admin2 01.12.2017 0 Comment(s)

Останні роки в Україні спостерігається тренд щодо істотного збільшення попиту на світлодіодні модулі освітлення, які з успіхом витісняють з ринку малоефективні лампи розжарювання і газорозрядні лампи. Якщо раніше ЛІД використовували тільки як джерело економного освітлення для дому, то зараз активне зростання ринку відбувається за рахунок комерційного сегмента.

Дослідження показують, що в найближчі роки основним споживачем LED драйверів стане промислові підприємства і ритейл.

Светодиоды

"Безпечні" світильники легко приходять на зміну застарілому обладнанню на виробництві, в офісах і промисловості. Безумовно, основним поштовхом служить модернізація систем освітлення з метою економії електроенергії. По-друге - це зовнішній вигляд світильника: дизайнери всього світу в конкурентній боротьбі за клієнта пропонують самі передові технологічні рішення на основі LED. Ще одним фактором, що впливає на вибір світлодіодних світильників , є безпека.

На сьогоднішній день це єдина група світильників, яка відносяться до самого безпечного світлового обладнання з усіх тих, що пропонує нам виробник. Надійність виражається не тільки в міцному корпусі, але і в тому, що світильник не містить ртуті та інших шкідливих речовин, тому їх можна використовувати на важкому виробництві або в приміщеннях з високими або низькими температурами.

Якого розвитку очікує ринок?

Економне споживання енергії стане модним трендом у усьому світі, що спричинить багато позитивних змін, в тому числі на ринку освітлення. Нішу заповнять нові виробники, курс яких буде спрямований на розвиток вітчизняного ринку світлового обладнання, в тому числі комплектуючих до них (діоди, лінзи, драйвери, корпуси та інше).

Споживачі стануть більш вимогливі до якості і дизайну продукції. У боротьбі за покупця підприємства будуть вдосконалювати свій продукт і пропонувати ринку найкраще, мотивувати зробити покупку додатковим сервісом і гарантією.

Светодиодное оформление

Посередники, які торгують низькоякісним китайським світлодіодним освітленням, теж займуть свою нішу на ринку. Світильники, зібрані на малоефективних і низькоякісних комплектуючих, дозволять запропонувати ринку дуже низьку ціну, і, не дивлячись на відсутність гарантії, будуть все одно займати свій чималий сегмент.

Спеціалізовані світильники - майбутній тренд в світлодіодному світі

Багато промислових підприємств вже активно переходять на LED. Поява безпечного і міцного світлового обладнання дозволяє використовувати його навіть в найсуворіших умовах складного виробництва. Саме тому виробники будуть прагне запропонувати нові лінійки світильників для вузько спрямованих сегментів, наприклад:

  • вибухозахищені світильники;
  • низьковольтні світильники;
  • світильники для гарячих цехів;
  • світильники для великих холодильних цехів;
  • для ангарів з підвищеною вологістю і інші.

Світлодіодні модулі від тм BOZON

Чималу частку бюджету компанії закладено в розвиток технологій і створення нової продукції під власною торговою маркою, з метою подальшої реалізації її на території України.

Як правило, розробка нового продукту або створення світильника на індивідуальні вимоги замовника - це досить трудомісткий процес, який вимагає чималих витрат і часу.

Щоб виконати проект якісно і в поставлені терміни, команда розробників використовує всі ресурси компанії: спеціалізовані верстати для пайки плат з діодами, а також лабораторне обладнання для тестування заготовок і готової продукції безпосередньо на території компанії.

Для того, щоб йти в ногу з часом і бути в тренді, фахівці BOZON - інженера і розробники - щорічно підвищують свою кваліфікацію, а також відвідують спеціалізовані виставки по світу як в Україні, так і за кордоном.

Якщо ви хочете замовити світильник тм БОЗОН, зв'яжіться з контактними телефонами - наші фахівці допоможуть вам зробити оптимальний вибір і купити саме те обладнання, яке підійде для вашого бізнесу. Ціна за один виріб залежить від проекту в цілому - від кількості світильників, потужності і додаткових побажань замовника.

Компанія БОЗОН знаходиться в Одесі, але якщо є необхідність у вимірах або приватній консультації за проектом, команда фахівців здійснює виїзд на об'єкт, в тому числі в інше місто.