Світлодіодне освітлення: ТОП-5 трендів

Розмістив admin2 17.01.2018 0 Comment(s) Корисна інформація,

Медіафасади

Поява нової технології освітлення за допомогою LED привела до позитивних змін у цілому світі. Зміни торкнулися не лише споживчого ринку B2C, але й ринку B2B в промислових масштабах. Великі заводи, магазини, логістичні центри та офіси все частіше й частіше віддають перевагу LED. І це не дивно!

Ця технологія настільки енергоэфективна, що затьмарює й значно випереджає всіх своїх попередників! Позитивних сторін у світлодіодного освітлення дійсно багато. В умовах постійної конкурентної боротьби виробники світлодіодних світильників прагнуть запропонувати ринку все кращий і кращий продукт. Для отримання пальми першості розробники і інженери всього світу постійно працюють над новими продуктами, які з успіхом проходять схвалення у найвимогливіших споживачів ринку.

TOP-5 трендів найближчого майбутнього

Передові країни світу нестримно переводять малоефективне вуличне освітлення на світлодіодні технології нового покоління. Передусім, такий перехід обумовлений трендом збереження ресурсів нашої планети. В разі переходу на LED тільки в сфері дорожнього і вуличного освітлення вдасться знизити витрати на електроспоживання на 70%, що в свою чергу зменшить викид чадних газів на чверть мільярдів тонн!

Про такі амбітні плани в найближчі 20 років вже заявили такі світові лідери, як США, Канада, Італія і Китай. Світові лідери утілять свою програму в життя, яке заощадить мільярди доларів державного бюджету і відмовляться від будівництва електростанцій по всьому світу.

Сегмент рекламного бізнесу із задоволенням підтримав ідею розробників щодо створення медійних фасадів. В першу чергу, в новому вигляді з'явилися фасади найвідоміших будівель світу, проте вже зараз широко відомі "екрани з рекламою", можна побачити в столиці України. Спеціальний профіль, дозволяє немов "обкутати" всю будівлю, не прив'язуючись до її форми та розміру.

Медіафасади стають новим майданчиком для рекламного бізнесу і будуть в тренді найближчими роками. Сьогодні будь-яка компанія України може купити собі рекламне місце на медіафасаді для просування своєї продукції.

Модернізація і заміна люмінісцентних ламп в офісних приміщеннях все також набирає оберти і буде ще актуальна найближчими роками. Безпечні, легкі, екологічні світильники можна зустріти практично в кожному офісі, вони гармонійно вписуються у будь-який інтер'єр і не вимагають такої частої заміни, що спрощує багато виробничих процесів, а також економлять бюджет компанії на їх подальше обслуговування.

Крім того набирає популярності і знаходить своє застосування в різних сферах ЛІД освітлення і послуга розробки "управління світлом". Її можливості дозволяють управляти будь-яким видом і кількістю світильників, за допомогою програми на мобільному пристрої або планшеті(включення і виключення, управління яскравістю, зміна кольору і так далі). У промислових масштабах така програма створюється програмістом індивідуально під проект, враховується кількість встановленого устаткування, його характеристики і потужність, на підставі чого створюються всілякі сценарії перемикання світла. У повсякденному житті управління світлом можна зустріти навіть в квартирі, наприклад дімірування яскравості, або управлінням усіма світильниками за допомогою єдиного пульта.

Купити промислове світлодіодне устаткування тм БОЗОН стає все простіше, наприклад можна просто замовити через інтернет-магазин виробника. Базовий асортимент представлений в розділі "Продукція", але найчастіше проект по освітленню розробляється індивідуально і, якщо необхідно, враховуються індивідуальні технічні вимоги до конкретного завдання.

Виробництво компанії BOZON знаходиться в Одесі, тому, якщо ви хочете придбати продукцію нашої торгової марки, ви можете зв'язатися з нами по вказаних контактах, і наші фахівці проконсультують вас з питань асортименту й цін.