Чудова затишність Socar

Розмістив admin 01.01.2017 0 Comment(s)

Мережа АЗС SOCAR на українському паливному ринку працює вже 5 років. Побудувавши за цей час близько п'яти десятків дорогих об'єктів, бренд став одним з лідерів громадських переваг. За якістю ідей, нововведень і набору невеликих авторських елементів з ним складно змагатися. Тим не менш, компанія вирішила освіжити вигляд. Відкриті в 2015 р АЗК постали в новому і вкрай сміливому рішенні. Два комплексу вже почали роботу поблизу Житомира, ще один запущений в Дніпропетровську.

 

З 2010 року, коли відкрилася перша АЗС SOCAR в Одесі, бренд привчав клієнтів до своїх особливостей. Це, перш за все, велика територія АЗС, сучасні рішення в дизайні, монохромні кольори, безліч невеликих, але нових для рику сервісів, і просто кричуща дорожнеча виконання.

 

Першим нововведенням, яке кидається в очі при наближенні до нових комплексів в нічний час, є освітлення. Якщо раніше станції були насичені ілюмінацією і створювали враження своєрідного оазису, то зараз підсвічування сконцентрована тільки під навісом, а також ілюмінують написи на будівлі: ButaCafe і Nano. Це створює відчуття віддаленості об'єкта, його «міражного», кажуть в київському офісі Socar. Тут це пояснюють не тільки бажанням освіжити візуальне сприйняття комплексу, але і модним нині енергозбереженням. Над кожною колонкою з чотирьох сторін розміщені стильні світлодіодні екрани, які показують номер колонки, температуру повітря і іншу інформацію.