Про компанію

Науково-виробниче підприємство "ТОВ" ЛІВ СВЄТ", є одним з найбільших виробників світлодіодних світильників в Україні, яке випускає продукцію під власною торговою маркою BOZON.


Комплексні рішення BOZON, по впровадженню світлодіодного освітлення, покликані оптимізувати витрати по енергозбереженню. Налагоджене серійне виробництво різних типів світильників, дозволяють запропонувати ринку найкращий продукт для кожного.


Компанія здійснює повний цикл виробництва LED світильників, від проектування зразків, їх випробувань, складання плат і оптики, розробки та фарбування корпусів, до контролю якості готової продукції і її упаковки. Безцінний досвід кваліфікованих фахівців і наявність необхідних потужностей, допомагають успішно реалізовувати проекти по LED освітленню по всій території України і в країнах Європейського союзу.


У виробництві, компанія BOZON, використовує тільки сертифіковані комплектуючі відомих постачальників з-за кордону, таких як CREE (світлодіоди, USA), OSRAM (діоди, Німеччина), Mean Well (драйвера, Тайвань), WAGO (Німеччина), Ledil (оптика, Фінляндія). Офіційне співробітництво з такими відомими брендами, дозволяє забезпечувати нашим Замовникам 5 річну гарантію на готову продукцію і виключити брак і повернення.


Компанія BOZON відкрита для співпраці з різними підприємствами, підрядними та монтажними організаціями, дизайнерами, які готові спільно реалізовувати проекти з

сучасного світлодіодному освітленню в реальність!